SITA Slovenská tlačová agentúra.
Takže je to jasné … s takýmito voličmi áno😩
SITA Slovenská tlačová agentúra.
Takže je to jasné … s takýmito voličmi áno😩
Užitoční idioti a architekti zla: Keď cynizmus maskujú za „porozumenie“ ☹ Nový ruský veľvyslanec na Slovensku sa nedávno nechal počuť, že vďaka plánovaným stretnutiam s opozičnými lídrami sa „možno podarí dospieť k lepšiemu vzájomnému porozumeniu“ … Nakoniec ale na oficiálnych fotografiách s úsmevom pózovali len Tibor Gašpar či Igor Melicher … [...]
Anatómia internetového úpadku: Keď hlúposť porazí argumenty a my tomu ešte aj tlieskame ☹ Na prvé miesto v rebríčku najčítanejších článkov sa včera dostal príspevok, ktorý demokratického politika a nemeckého kancelára bez akýchkoľvek zábran označil za „fašistu“. Tento prípad však nie je len o jednom autorovi, ktorý stojí hore nohami a preto je on ten, [...]
Tento paradox vyplýva zo špecifického historického a kultúrneho vývoja USA, kde sú násilie aj zábava hlboko zakorenené v samotnej DNA krajiny … a navzájom sa posilňujú. Túto dvojtvárnosť Ameriky formuje päť kľúčových faktorov: 1. Historický mýtus o „Divokom západe“ a individualizme USA vznikli prostredníctvom ozbrojenej revolúcie, expanzie na západ a [...]
Awda bol údajne jedným zo strojcov útoku Hamasu na Izrael zo 7. októbra 2023.
Nálety vyžiadali dvoch zranených a spôsobili vážne materiálne škody na civilných budovách. Ukrajina nasadila aj strely Storm Shadow.
Boje a vzájomné údery medzi izraelskou armádou a hnutím Hizballáh pokračujú aj napriek prímeriu, ktoré obe strany uzavreli v polovici apríla.
Izrael vyjadril poľutovanie nad pohrebom. Poukázal na to, že nie je možné ignorovať pamiatku obetí zavraždených nacistami a ich prisluhovačmi.
Tých 43 %!!!Súhlas. ...
No ja by som tipovala, že to budú nie len... ...
Odkedy veríš prieskumom? ...
Celá debata | RSS tejto debaty