Založ si blog

„Som dedko, ktorý viedol riadny život“, tvrdil v obhajobe Dušan Kováčik

  1. 05. 2021 17:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Ach ach …. čím je človek hlúpejší, tým menej si to uvedomuje …. a tým za múdrejšieho sa považuje.

Preto sa za múdreho považuje každý … aj deti, manuálne pracujúci, dokonca aj bezdomovci a väzni …. nezvyknutí učiť sa a ani rozmýšľať.

O čom človek nič nevie, o tom ani nevie že to vôbec existuje …. ako môže vedieť o svojej hlúposti bežný človek, ktorý nielenže neurobil nič preto aby sa o sebe, o svojich chybách a nedostatkoch niečo dozvedel, ale práve naopak … urobil všetko preto, aby sa o sebe nič nedozvedel

Vytvára okolo seba komunikačnú bariéru, pretože pravda bolí … počúva len to, čo chce počuť, takže vidí len to, čo chce vidieť …. seba ako toho dobrého a tých druhých ako tých zlých ….

Bežný človek nedokáže kritiku ani prijať, ani dať … pretože od narodenia zažíval len samú deštruktívnu, nekonštruktívnu kritiku … preto žije rovnako ako zlý štát … bez kritiky aj bez sebakritiky …. v sladkej pohodlnej nevedomosti, v pocite falošného sebauspokojenia … bez konštruktívnej kritiky sa nemôže vyvíjať, môže len upadať, rovnako ako všetky totality!

Slovensko je krajina samých „úžasných, dokonalých“ ľudí, ktorí nikdy za nič nemôžu, pretože vždy majú pravdu … takže za všetko zlé môžu tí druhí, to tí sú tí zlí ….

Všetko je také, ako sa to javí im a iná možnosť neexistuje. Ak náhodou áno, tak je jasné že je nesprávna … veď čo Slovák, to malý Boh …. s patentom na pravdu … smutné to dedičstvo štyridsiatich rokov totality a tisíc rokov poroby.

Demisia ministra Mičovského.

08.06.2021

V médiách nie je núdza o kritické postoje k jeho rozhodnutiu stiahnuť ju … napr. Mičovský sa diskvalifikoval z politiky (komentár) Jediným krokom preukázal neznalosť ústavných pravidiel a politickej logiky. jún 2021 o 14:39 Peter Tkačenko Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22677512/micovsky-sa-diskvalifikoval-z-politiky.html Ja osobne na tom nevidím nič [...]

CYNICKÁ OBLUDA Majiteľ žien

02.06.2021

Vo svojom článku v SME sa pozastavuje jeden „autor“ vystupujúci pod „múdrou“ prezývkou „Cynická obluda“ nad možným obmedzením potratov navrhovanom poslancom Čepčekom. Tvrdí, že telo ženy je jej majetkom a teda si s ním môže robiť čo chce …. a teda aj s plodom v nej. Koľko múdrosti, koľko zodpovednosti a koľko duchovna je potrebného na to, aby to [...]

„Veľmi milí ľudia“.

21.05.2021

Na Slovensku žije mnoho takýchto ľudí …. človek by povedal, že Slovensko je ich „liahňou“…úsmevy na všetky strany, ochota pomôcť atď. …. s výnimkou požičania peňazí 🙂 Milí sú, ale len dovtedy, kým ich to nič nestojí …. kým sa nestretnú s nejakým iným názorom a nebodaj aj s nejakým kritickým. Táto tak trochu prehnaná milota je bohužiaľ ale len [...]

Ide o Pravdu, Peter Pčolinský

Pčolinský v Ide o pravdu: Niektorí vyšetrovatelia NAKA sa utrhli z reťaze, mýlia si 'rozviazané ruky' so svojvôľou

17.06.2021 22:12

"Ak sa to potvrdia informácie SIS o manipulácií vyšetrovaní, všetkým musí byť jasné, že je to na pád vlády,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Peter Pčolinský (Sme rodina).

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 42409x
Priemerná čítanosť článkov: 1844x

Autor blogu

Kategórie